Miski WC – postaw na innowację!

Dziś, gdy ktoś modernizuje toaletę i chce to zrobić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście uważam, iż lepiej jest wydać więcej i oprócz praktyczności radować się także piękną stylistyką.
Nowoczesne miski WC cechują się dużą stabilnością, wytrzymałością a także prostym montażem. Świetnie pasują do łazienek klasycznych, jak również tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Z racji na różnorodne kształty a także odmienny wygląd każdy może wyszukać rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb oraz preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 35% a także łatwe czyszczenie bez wykorzystania silnych specyfików chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko oraz zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia kryteria konsumentów zwłaszcza dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne kształty misek oraz przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze misy WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w higienie umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas miski WC. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane do pomieszczeń nowoczesnych. Sprawdzi się również w wnętrzach o niewielkim metrażu, bowiem wizualnie zwiększa powierzchnię. Z racji na brak relacji z podłożem czyszczenie łazienki jest dokładniejsze, przyjemniejsze oraz przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się już wzorem i używane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie trzeba martwić się nieprzyjemny huk związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy lekko pchnąć, by deska zamknęła się sama, cichutko a także bezpiecznie!

Miski podwieszane świetnie sprawdzają się w niekonwencjonalnych pomieszczeniach, w których ważną rolę mają rozwiązania nietuzinkowe a także bardzo estetyczne. – Montaż z wykorzystaniem stelaża podtynkowego pozwala na zamaskowanie zbiornika oraz poprawę estetyki ubikacji.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni ergonomicznej toalety. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze aktualnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do zamocowania na ścianie, przez co posiadasz łatwy dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że zachowanie czystości jest jeszcze łatwiejsze. Dobry design w zestawieniu z najwyższym poziomem czystości to jedynie niektóre korzyści płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są instalowane na ścianie. Spłuczka jest zamaskowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest tylko guzik spłukujący. Ogromną korzyścią podwieszanych misek WC jest to, iż bardzo łatwo jest umyć podłogę pod toaletą. Dodatkowo można ją umieścić na większej wysokości, dzięki czemu są wygodnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w kierunku dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, iż łazienka, a szczególnie klozet to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia gruntowne mycie a także oczyszczenie tej części miski, która jest niewidoczna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele baterii. Dobry płyn czyszczący i szczotka oczywiście uproszczą umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także ułatwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje tylko część miski. Ten nieregularny przepływ powoduje, że brud nazbierany pod kołnierzem jest trudny do usunięcia. Natomiast miska bezkołnierzowa, zwana również bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wycięcia), które zapewniają łatwy przepływ wody po całym obszarze wc. Woda płynie przez kanał i równomiernie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych bakterii.

You may also like...