Gdzie kupić produkty ciepłownicze?

Kompleksowa i szybka realizacja dostaw wyrobów ciepłowniczych to klucz do sprawnego przeprowadzenia inwestycji. Gdzie kupić produkty ciepłownicze? Przed tym problemem stoją logistycy utrzymujący ciągłość dostaw i pracy dla instalatorów. Prace związane z ciepłownictwem kojarzą się głównie z działaniami na miejskich sieciach ciepłowniczych i węzłach cieplnych w lokalnych obiektach. Tak też rzeczywiście w większości przypadku jest. Doskonale rozumiemy problem, ponieważ firma Proterm ciepłownictwo Bydgoszcz jest głównym partnerem i dostawcą materiałów preizolowanych do budowy i modernizacji sieci ciepłowniczych dla Grupy Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.

kotłownia

Dlaczego warto kupować produkty ciepłownicze z bydgoskiej hurtowni hydraulicznej?

W trakcie naszej wieloletniej działalności, mieliśmy okazję realizować dostawy rur i kształtek preizolowanych, węzłów cieplnych i wyposażenia kotłowni do kilkuset lokalizacji na terenie kraju. Zrealizowaliśmy wspólnie wiele dużych rozpoznawalnych projektów jak Poliklinika Centrum Onkologii w Bydgoszczy, Centrum Medycyny Nieinwazyjnej przy UCK w Gdańsku czy spalarnia Pro Natura – Spalarnia Śmieci w Bydgoszczy. Realizujemy budowy sieci cieplnych i sanitarnych, paneli fotowoltaicznych, słonecznych, pomp ciepła, wentylacji, rekuperacji, a także szeroko pojętych prac ogólnobudowlanych.  Jeśli stoisz przed dylematem, gdzie kupić produkty ciepłownicze, utrzymać tępo prac, zagwarantować ciągłość dostaw i szczęśliwie zakończyć inwestycję w terminie to odpowiedź jest jedna, PROTERM Bydgoszcz!!!

Rury, kształtki preizolowane dobrej jakości!

Zakup rur czy kształtek preizolowanych, wydaje się banalną sprawą. Dzisiaj idę i kupuję, płacę i mam. Takie podejście wydaje się zgubne w skutkach, ponieważ asortyment ciepłowniczy różni się znacznie od przeciętnego wyposażenia kotłowni domowej. Nie znajdziemy manometru z gwintem metrycznym, rurki manometrycznej, wymiennika płytowego do pracy na wysokich parametrach w przeciętnym markecie budowlanym.

Nie pomoże również wizyta w hurtowni instalacyjnej. Rury i kształtki preizolowane, izolacje PUR, elementy systemu impulsowego (służący do detekcji uszkodzeń) to asortyment specyficzny, który dostępny jest jedynie w wyspecjalizowanych punktach partnerskich. Model współpracy pomiędzy producentem a firmą wykonawczą, handlową opiera się na sprzedaży wyrobów jedynie do autoryzowanych odbiorców i dalej do wykonawcy. Nie ma możliwości zakupu brakującego elementu bezpośrednio u producenta. Każdy, kto choć raz stanął przed dylematem braku materiału w wyniku niedopatrzenia czy zmiany trasy przebiegu instalacji wie jak poważne w skutkach, mogą okazać się opóźnienia zakończenia prac.

Niezwykle ważne jest więc ustalenie i zabezpieczenie materiału z zapasem na wypadek nagłych zdarzeń losowych. Nikt nie zrozumie wykonawcy tak dobrze jak drugi wykonawca. Niejednokrotnie radziliśmy sobie w trudnych sytuacjach, z których wyciągamy wnioski. Uczymy się na błędach, ale jednocześnie zapobiegamy i przewidujemy różne scenariusze. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszego doświadczenia wszystkich zorganizowanych instalatorów, firmy wykonawcze i partnerów handlowych.

You may also like...